В Нацполіції відбувся тренінг з практичної стрільби з пістолета

Кубок військовослужбовців АТО та ООС 2020
Змагання І рівня з пістолета «Кубок військовослужбовців АТО та ООС 2020»
31.08.2020
Ілюхін Іван, Ілюхіна Богдана, Ілюхіна Олександра
Сезон 2020 позаду, тож можна його проаналізувати …
16.12.2020
В Нацполіції відбувся тренінг з практичної стрільби з пістолета

У навчальному курсі взяли участь працівники регіональних підрозділів поліції особливого призначення та патрульної поліції. Під час навчання поліцейські відпрацювали теоретичні та практичні навички стрільби з пістолета, відповідно до правил практичної стрільби.

Навчання відбулися за ініціативи керівництва Національної поліції України. Серію тренінгів для поліцейських організовано у Києві, на базі ТОВ “Стрілецький клуб «Експерт» за участі інструкторів ГО “Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби”.

Протягом п’яти днів правоохоронці ознайомилися з практичною стрільбою та правилами, отримали сучасні навички безпечного поводження зі зброєю. Також поліцейські відпрацювали практичні навички стрілецької майстерності на вогневому рубежі – динамічні стрілецькі вправи з різними варіантами позицій, швидкість та влучність стрільби по рухомих мішенях із обмеженням часу.

На тренінги були відібрані 13 поліцейських із регіональних підрозділів поліції особливого призначення та тактико-оперативного реагування патрульної поліції, які в подальшому будуть регулярно проходити такі семінари для удосконалення своїх професійних знань і навичок.

Зараз відбувся семінар з практичної стрільби з пістолета, наступним етапом планується тренінг з карабіну і помповій рушниці.

 

 

Практична стрільба дозволяє співробітникам НПУ покращити свою стрілецьку майстерність. Це досягається сучасними методами підготовки, які істотно поліпшують навички безпечного поводження зі зброєю. Регулярні тренування за стандартами практичної стрільби дозволяють поліцейським покращувати свої навички поводження зі зброєю, уражувати різноманітні мішені, продумувати стрілецьку тактику в обмежений час. Це підвищує загальну стресостійкість співробітників під час маніпуляцій зі зброєю, що позитивно позначається при виконанні службових обов’язків.

Тренінг розпочався 8 вересня, а 11 вересня учасники тренінгу продемонстрували під час залікових змагань свої навички з практичної стрільби.

Кожний поліцейський отримав сертифікат про проходження курсу та набуття навичок з практичної стрільби.

Стати членом МКПС
Українська